PREMIERA REBEKI

  • by

#rebekatanczytango to pierwszy spektakl o polskim tangu, zagrany na żywo, zaśpiewany i zatańczony. jest też potężnym wyzwaniem logistycznym i pracą wielu osób, którym należą się wielkie ukłony.

#tangoattack! trio muzyczne, które brzmi jak wieloosobowy zespół! Panowie: Hadrian Tabęcki, Grzegorz Bożewicz, Piotr Malicki, chapeau bas za aranże! dzięki Wam tango polskie jest świeże, ponadczasowe i emocjonalnie 😉 nie ma to, jak muzycy młodego pokolenia!

Wokaliści, aktorzy! Olga Bończyk, Agnieszka Różańska, Maciej Miecznikowski – dziękuję za Wasz profesjonalizm, poczucie humoru, za przepiękne interpretacje wokalne, wzruszenia i w ogóle chęć udziału w tym spektaklu; dzięki Wam nabrał on splendoru i rozgłosu!

Tancerze! #teatrtanga daliście z siebie 201% normy! wszyscy bez wyjątku! jesteście wielcy! niektórzy są w Teatrze od początku: Agata Czartoryska, która współtworzy całą ideę TT, Gracja Bryś-Kołodziejczyk, Rafał Kołodziejczyk, Ania Kosela, Dorota Podgórska, część z Was dołączyła przy kolejnych projektach Monika Berdowska, Ayad Zia, Marek Mućko, Piotr Woźniak i została z nami! niektórzy mieli swój debiut Martyna Siwiec, Michal Gki, Marta Wojewoda, a największe ukłony należą się bezsprzecznie Natalia Wojewoda, która zgodziła się na tytułową rolę i moje wszystkie szalone pomysły, nie tylko tę rolę udźwignęła – zagrała Rebekę po mistrzowsku!

Na scenie i w garderobach było bardzo rodzinnie! w przenośni i dosłownie, ponieważ szeregi naszego zespołu zasiliło rodzeństwo głównej bohaterki, Emilka i Ignacy ❤ w roli gazeciarzy wypadli uroczo i zjawiskowo 🙂

Cudowna Basia Gazdecka z Teatr asz.teatr zrobiła piękną scenografię do spektaklu! polecam ten adres i Basię, wkłada całe swoje serce w twórczą pracę i robi to najlepiej!

Marta Wojewoda tworzyła cuda za sceną dbając o makijaże w ekspresowym tempie. co potrafią te dłonie!

Agata Czartoryska odpowiadała w dużej mierze za kostiumy i przede wszystkim za kolorystykę każdej ze scen, co w efekcie sprawiło, że Rebekę ogląda się jak dzieło artysty malarza.

Arkadiusz Kuczyński był reżyserem światła! jak zawsze zrobił to na najwyższym poziomie! praca z Arkiem to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm!

Kacper Mroczek zrealizował nagłośnienie w Apollo! wielkie podziękowania i na pewno jeszcze się spotkamy 🙂

Ania Kosela, jak zawsze, zadbała też o to, o czym zwykle zapominam, i zorganizowała pyszny catering na całą sobotę!

Niezastąpiona Małgorzata Sobczak Fotografia uwieczniła premierę na zdjęciach, które pozwalają wrócić do emocji tamtych chwil; jej wyczucie i talent sprawiają, że każde zdjęcie to osobna historia.

Kino Apollo Teatr WojArtTeatr WojArt ugościł naszą premierę w swoim pięknym wnętrzu historycznego Apollo, co tylko dodało całości uroku minionych czasów.

na koniec trochę prywaty

Gracja i Rafał dziękuję za Was, za Waszą przyjaźń i za to, że zawsze w każdej sytuacji mogę na Was liczyć

Marek, szalony utalentowany człowieku, zrobiłeś nieziemskie wózki i tacę, ale przede wszystkim dodajesz całemu naszemu zespołowi takiej energii i fantazji, często nieokiełznanej 😉 która mi osobiście dodaje skrzydeł. dziękuję!

Natalia dziękuję za zaufanie; i podziwiam Twój rozwój, od momentu kiedy zgodziłaś się wziąć udział, aż do sobotniej premiery. jesteś stworzona do bycia na scenie!

Dorota dziękuję, że zgodziłaś się wcielić w Kazię! i mam nadzieję, że zgodzisz się na kolejne szaleństwa 😉

Róża Róża, Ty wiesz 😉 Twoje doświadczenie, pomysły i sugestie wzniosły cały nasz zespół piętro wyżej i nadały takiej jakości, poniżej której już nie mam zamiaru zejść! jesteś pierwszorzędną artystką i plany, o których rozmawialiśmy już nie raz, jestem pewien, że zrealizujemy wspólnie!

WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO Z SERCA

D Z I Ę K U J Ę