Tango SHow! Carlos Roulet Trio & Goście

Współpraca ze światowej sławy śpiewakiem tanga zaowocowała w projekcie TANGO SHOW! Carlos Roulet Trio & Goście. Podczas 80 minutowego koncertu połączonego z opowieścią o korzeniach tanga i elektryzującymi pokazami zabieramy Widzów do gorącego Buenos Aires – świata emocji i pasji. 

Carlos Roulet to wyjątkowy artysta – wykonuje tango na scenach całego świata. Jego niezwykła barwa głosu porywa tłumy, ma opinię jednego z najlepszych współczesnych wykonawców tego gatunku. Wraz z wirtuozem bandoneonu – Edgardo Otero Salvadorem przy akompaniamencie pianina wykonują tanga tradycyjne od Gardela do Piazzolli. Popisowym numerem zespołu jest legendarny utwór „Balada para un loco”, który przyjmowany jest często owacjami na stojąco.

Zespołowi towarzyszy para lub pary taneczne, w zależności od zapotrzebowania. Są to zawodowi tancerze – członkowie Teatru Tanga. Podczas koncertu zatańczą kilka rodzajów tanga – milongę, tango tradycyjne, escenario i valsa. 

W sezonie jesień 2018 zagraliśmy wspólnie kilkanaście koncertów na dużych scenach m.in. w Toruniu, Poznaniu, Pile, jak i w mniejszych ośrodkach kultury, m.in. w Bytowie czy Obornikach Śląskich.

 

informacje:

TANGO SHOW! CARLOS ROULET TRIO & GOŚCIE
– czas trwania: 80 min
– występują: wokal, bandoneon, pianino, jedna lub dwie pary taneczne
– daty i ceny ustalane indywidualnie, mail: sekretariat@teatrtanga.pl, tel. 793 963 700